Kurven er tom.
Tyskland - Frimærke - Postfrisk
DKK 280,00 |
Tyskland 1951 - Vestberlin - AFA nr. 80 - 81 - Frimærkets dag - kat. værdi kr. 630,-
Lot: 8050
Listet i kategori: |
Frimærker
>
Tyskland og tyske områder