Kurven er tom.
Dansk Vestindien - Frimærke - Stemplet
DKK 300,00 |
Dansk Vestindien - AFA nr. 38 y - variant afskåret SV hj. nr. 88 i 2. tryk.
Lot: 1392
Listet i kategori: |
Frimærker
>
Dansk Vestindien